0 258 371 31 70

        Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. yönetimimiz, verilen yoğun eğitim ve öğretim programlarının meyvelerini toplamaya başladı. Personelimizin ve halkımızın bir bütün olduğunu ve bu birlikteliğin şehrimiz adına önemini bilerek çıktığımız yolculuklarda kaliteli ve ‘’Güler Yüzlü Hizmet’’ sunmak için çabalarımızın sonuç vermesi bizleri gururlandırıyor.

       Bu bağlamda halkımızdan gelen olumlu yanıtlar ve şirketimizin belirlediği başarı kriterleri göz önünde bulundurularak belirlediğimiz personellerimizi ödüllendirdik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman ZOLAN nezdinde Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa GONCA, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Turgut ÖZKAN ve birim müdürlerimiz personellerimize ödül ve plaketlerini takdim ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa GONCA gösterdikleri özveri ve başarıdan dolayı personellerimizi tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

       Sadece ödül alan personelimizin değil, tüm personelimizin bu başarıda etkili olduğunu bilerek, halkımız için daha da başarılı olmamız gerektiği bilinciyle bütün Ulaşım A.Ş. çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Denizli için, ‘’Daima Millet’’, ‘’Güler Yüzlü Hizmet’’, ‘’Güler Yüzlü Ulaşım’’ Ulaşım A.Ş.Bu haber 508 kez görüntülenmiştir.
Ulaşım Bilgi Sistemine Gitmek İçin Tıklayınız iOS Uygulaması İçin Tıklayınız. Android Uygulaması İçin Tıklayınız.